ביטוחים
DavidShield

ביטוח בריאות DavidShield – ביטוח רפואי מוביל לישראלים בחו"ל

חושבים על חיים בחו"ל? תמיד חלמתם ללמוד באוניברסיטה נחשבת בעולם? קיבלתם את ג'וב חלומותיכם וגם רילוקיישן? לפני שאתם אורזים מזוודות, חשוב שתדעו על ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל של DavidShield, שיהפוך את החיים מעבר לים להרבה יותר קלים. ביטוח לחו"ל של DavidShield, המבחר הגדול ביותר של רופאים מהשורה הראשונה, שיטפלו בכל צורך רפואי שלכם: החל בטיפת חלב, דרך ביקורי רופא וכלה באשפוזים, ניתוחים והשתלות. כל זאת תוך שמירה על רצף הזכויות הרפואיות שלכם בישראל. אז אל תגיעו לחו"ל בלי ביטוח בריאות של DavidShield, ביטוח לחו"ל לישראלים.
קרא עוד...
 
פיננסים והשקעות
מאחר והריבית על החסכונות בבנקים נמוכה מאוד ביחס לריביות בבתי ההשקעות ,
לאור ועדת בכר ולאחר התהפוכות בעולם הבנקאות והביטוח מתגלים פתרונות מניבים ויציבים לכסף שלך כגון :
מגדל שוקי הון ,
כלל פיננסים בטוחה ,
מנורה טופ פיננסים ,
הראל שוקי הון ועוד ...
אנו מציעים לך להפגש עם יועץ ההשקעות שלנו על מנת להתאים עבורך את מסלול ההשקעה.
 
קופת גמל
  
קופת גמל הינה קופה שמטרתה חסכון לטווח הרחוק/בינוני אשר בצידה הטבות מס למפקיד הכספים סוגי הקופות:
קופת גמל לתגמולים:
קופת גמל תגמולים לעמיתים שכירים - העובד והמעביד מפרישים כספים לקופה בשיעורים הנגזרים מן שכרו של העובד (מעביד עד 7.5%  ,   עובד עד 7% .  עד ל 5% חייבים להפריש בשיעורים שווים).
קופת גמל לתגמולים לעמיתים עצמאים - קופה זו פתוחה בפני שכירים ועצמאים , על העמיתים בקופה זו חלים הכללים והתקנות של קופות הגמל ובראשן - הגבלה על משיכת כספים במשך שנים ממועד ההצטרפות או מינימום 5 שנים למי שהגיע לגיל פרישה.
קרא עוד...
 
קרן השתלמות
קרן השתלמות , הינה תכנית חסכון המבוססת על השכר ברוטו , התוכנית לטווח הקצר/בינוני,מטרת החסכון בקרן היא למימון השתלמות לעובד או לכל מטרה אחרת הנחסכת באמצעות הפרשה הן מצד העובד והן מצד המעביד.
בדרך כלל חלק העובד 2.5% מהשכר  וחלק המעביד 7.5% מהשכר (ניתן להפקיד באחוזים קטנים יותר אך ביחס זהה) , קיימת תקרה להפקדות לקרן השתלמות המשתנה מעת לעת (כ 15,700ש"ח). 
קרא עוד...
 
קרן פנסיה
קרן פנסיה היא פתרון נוסף הנותן מענה לשלושת צרכי הביטוח הפנסיוני. קרנות הפנסיה מתחלקות לשני קבוצות :  קרנות פנסיה וותיקות וקרנות פנסיה חדשות. קרנות הפנסיה הותיקות מתחלקות אף הן לשתי קבוצות : ק.פנסיה מקיפה וקרן פנסיית יסוד (חסכון  בלבד ללא כל כיסויי ביטוחי),   כמו כן ישנה הבחנה בין הקרנות הוותיקות ההסתדרותיות לבין הקרנות הוותיקות המאוזנות אקטוארית.

קרן פנסיה מקיפה וותיקה - עקב גרעונות אקטוארים החליטה ממשלת ישראל לא לאפשר הצטרפות עמיתים חדשים לקרנות הפנסיה הוותיקות , עמית בקרן הפנסיה הוותיקה יהיה מי שהצטרף לקרן עד ליום 31.12.1994.
קרא עוד...
 
תכנון פנסיוני
ביטוח פנסיוני - מטרת הביטוח הפנסיוני, הגנה מפני שלושה מצבים:

1. פנסיה וחסכון לגיל פרישה - במטרה לשמור על רמת החיים הכלכלית אשר הינך רגיל אליה כיום לפני גיל הפרישה.  הסכומים אשר תצבור לגיל פרישה מתחלקים לשניים: - חסכון הנצבר בתכניות הוניות ומתקבל כסכום חד פעמי ופטור ממס בגיל הפרישה. 
קרא עוד...
 
ביטוח מנהלים
הפוליסה לביטוח מנהלים (לא רק למנהלים) היא סוג של פתרון פנסיוני מתוך מיני פתרונות. עלויות הביטוח (הפרמיות החודשיות) משולמות בחלקן על ידי המבוטח (העובד) ובחלקן על ידי המעביד.

חלק העובד: 5% עד 7% לתגמולים.
קרא עוד...
 
ביטוח סיעודי
פוליסה המבטיחה לשלם למבוטח תשלום חודשי (ע"פ הסכום אותו רכש) בעת שהמבוטח הפך לסיעודי ע"פ הגדרת הפוליסה. בניגוד לדעה הרווחת כי פוליסה זו מיועדת רק לאוכלוסיה המבוגרת, אנו ממליצים דווקא לאוכלוסיה הצעירה להקדים ולרכוש כיסוי זה משני סיבות חשובות:
קרא עוד...
 
ביטוח בריאות
ענף ביטוח בריאות נוצר עקב הצורך במתן שרותי רפואה טובים יותר מן המוצע לנו ע"י משרד הבריאות , לא פעם קורא שר הבריאות בעצמו למי שיכול לרכוש כיסוי ביטוחי פרטי שיעשה כן , היום ברור לכל שהקיצוצים המשמעותיים בתקציב משרד הבריאות הביאו את המערכת הציבורית למצב הולך ומחמיר הן מבחינת הכיסוי והן מבחינת איכות השירות . לא פעם יצא לנו לצפות במהדורת החדשות ולראות עוד מצב שבו אדם מבקש עזרה כלכלית לביצוע השתלה או ניתוח יקר או לרכישת תרופה יקרה. כמה כואב לדעת שאותו אדם יכול היה לרכוש בעצמו כיסוי אשר ינתק אותו מהתלות במשרד הבריאות ובתורמים הנדיבים וזאת בתשלום חודשי קבוע של ... 20 ש"ח בחודש 
קרא עוד...
 
ביטוח חיים
ביטוח חיים ,( ביטוח ריסק ) - ביטוח ריסק מבטיח במקרה מוות של המבוטח המשך קיום כלכלי נאות ליקיריו התלויים בו מבחינה כלכלית ושהיו רגילים לרמת הכנסה מסוימת, זאת על ידי תשלום פיצוי חד פעמי ידוע מראש. הקבלה לביטוח חיים מסוג זה מצריכה הצהרת בריאות של המועמדים ולעיתים גם בדיקות רפואיות, חברת הביטוח יכולה על פי שיקול דעתה שלא לקבל מועמד לביטוח , או לקבלו בתוספת תשלום או לקבלו בתנאים רגילים , זאת על פי מצבו הרפואי,
קרא עוד...
 
<< התחלה < הקודם 1 2 הבא > סיום >>

דף 1 מתוך 2